515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Lázně Bojnice pro DVA na 4 dny se snídaněmi a dalším
Lázně Bojnice pro DVA na 4 dny v Penzionu Hujer se snídaněmi, lahví vína, hodinovou vstupenkou do lázní a VIP slevovou kartou. Navštivte proslulý Bojnický zámek, ZOO a oblíbené termální lázně s provozem po celý rok!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Tekov

Lázně Bojnice pro DVA na 4 dny se snídaněmi a dalším

-34 %
Lázně Bojnice pro DVA na 4 dny se snídaněmi a dalším

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Hujer Bojnice
Hviezdoslavova ul. 15
972 01 Bojnice
Slovensko

www.penzionhujer.sk
tel: +421 918 739 701
email: info@penzionhujer.sk

Romantický pobyt v Bojnicích pro dva na čtyři dny

Toužíte po pořádném odpočinku, ale české lázně Vás nelákají? Vydejte se do Bojnic! Mimo oblíbených termálních lázní s celoročním provozem zde najdete i proslulý zámek a ZOO. Ubytování Vám zajistí útulný Penzion Hujer, ze kterého se můžete kochat pohledem na překrásný zámek.

Pobyt v Penzionu Hujer v historickém centru Bojnic

Moderně vybavený Penzion Hujer je ideálním místem, kam zavítat na romantickou či rodinnou dovolenou. Penzion leží v klidném prostředí historického centra lázeňského města Bojnice a z jeho oken vidíte na nádherné panorama zámku.

Komfortní ubytování v Bojnicích Vám zaručí nadstandardně vybavené 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyňkou, TV a Wi-Fi. Do každého pokoje je možné dodat i přistýlku, parkování je u penzionu zdarma.

V rámci kuponu se také těšte na bohaté snídaně a láhev kvalitního vína. Za příplatek 810 Kč si lze zakoupit polopenzi (ve 2. kroku objednávky), podávanou v Bojnické restauraci vzdálené cca 300 m od penzionu.

Termální lázně otevřeny celoročně

V zimě se nemusíte omezovat jen na ryze zimní zábavu na zasněženém svahu. Alespoň v Bojnicích tedy ne - zde totiž můžete relaxovat ve známých a oblíbených termálních lázních, které mají otevřeno celoročně! Právě sem máte v rámci kuponu vstup na 1 hodinu gratis!

Přírodní, léčivé prameny s hydrogen - uhličitanovo - síranovou a vápenito - hořečnatou vodou mají pozitivní vliv na pohybové ústrojí, nervovou soustavu, metabolismus a ženské obtíže. Z celkem 9 pramenů vyvěrá voda z hloubky 1200 - 1500 metrů o teplotě 28 - 52°C!

Více informací o otevírací době a cenách zjistíte zde

Nejnavštěvovanější zámek na Slovensku jen 100 metrů od penzionu

Největší kulturní a historickou památkou Bojnic je bezesporu Bojnický zámek, který je zároveň dominantou města. Zámek leží jen 100 metrů od penzionu, a tudíž se výhledem na něj můžete "kochat" každý den.

Zámek je také nejnavštěvovanějším zámkem na celém Slovensku a jeho obraz můžete znát z mnoha seriálů a filmů - natáčela se zde například Šíleně smutná princezna. Každoročně se zde také koná mezinárodní festival duchů a strašidel.

V Bojnicích najdete i ZOO s obrovským pavilonem slonů a nově zrekonstruovaným pavilonem šelem a opic. Procházku po této krásné ZOO si určitě nenechte ujít!

V Bojnicích se nudit nebudete aneb kam vyrazit

Bojnice nejsou velké město, ale o to příjemnější atmosféra na Vás v nich čeká. Už jen historie tohoto města sahá až do roku 1113. Bojnice leží asi kilometr od města Prievidza a protéká jimi řeka Nitra, na jejímž pravém břehu se Bojnice rozkládají.

Zámek a ZOO samozřejmě nejsou jedinými zajímavostmi města. Kam tedy za kulturou i sportem?

 • V areálu Prepoštskej jeskyně v historickém centru města můžete navštívit Muzeum pravěku, kde se dozvíte více o historii Bojnic.
 • U zámku najdete také Lípu krále Matěje, která je nejstarší lípou na Slovensku (má už víc než 600 let).
 • Další aktivity, které zpestří Váš pobyt v Bojnicích, najdete ZDE

Lyžování v okolí Bojnic

Pokud se chystáte svůj pobyt realizovat v zimních měsících, nezapomeňte si také přibalit lyže! Asi 5 km od penzionu si zalyžujete v lyžařském středisku Poruba, 8 km od penzionu se nachází Ski Remata a Fačkovské sedlo je vzdálené asi 14 km.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 14.10. do 31.3.2014 mimo 22.12.-2.1.2014.
 • Termín je nutné si domluvit na tel. +421 918 739 701 nebo na emailu info@penzionhujer.sk.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti 3-15 let na přistýlce za 7 EUR/noc.
 • Další dospělé osoby na přistýlce za 10 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 1 EUR/os/den.
 • Check-in od 14 hod., check-out do 10 hod.
 • Pro prodloužení pobytu zakupte více kuponů.
 • Více informaci na www.penzionhujer.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena