515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Česko
Lázeňský pobyt pro DVA na 3 a více dní v centru Mariánských Lázní
Odpočinkový pobyt přímo v centru Mariánských Lázní na 3 a více dní v hotelu Polonia***. V ceně balíčku plná penze a široká škála procedur, které uvolní tělo i mysl. Relaxujte a nenechte se ničím rušit v proslulých západočeských lázních!

Lázeňský pobyt pro DVA na 3 a více dní v centru Mariánských Lázní

-45 %
Lázeňský pobyt pro DVA na 3 a více dní v centru Mariánských Lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Polonia*** 
Hlavní tř. 50/34
353 01 Mariánské Lázně

www.hotelpolonia.cz
Tel: +420 354 622 451, +420 603 538 767
E-mail: recepce@hotelpolonia.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Procházky po kolonádě, léčivé účinky minerálních pramenů, klid a odpočinek. Poznejte západní Čechy a dopřejte si odpočinkový pobyt v Mariánských Lázních v secesním Hotelu Polonia***. Hned naproti hotelu najdete známou Zpívající fontánu a hlavně lázeňskou kolonádu s minerálními prameny!

Poznejte západní Čechy a dopřejte si odpočinkový pobyt

Hotel Polonia***

Ubytování svou polohou poskytuje skvělý výchozí bod pro poznávaní lázeňského města. Historie hotelu sahá až do roku 1838, kdy byl otevřen pod tehdejším názvem Steinberg. V roce 1903 byl po rekonstrukci přestavěn do dnešní podoby a v roce 1950 přejmenován na nynější název Polonia. Nádherná fasáda byla zachována i po poslední rekonstrukci v roce 1971. 

Hotel Polonia***

Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích II. nebo I. kategorie. Pokoje II. kategorie jsou bez vlastního sociálního zařízení a jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou k dispozici v dostatečném počtu na chodbách v každém patře.

Komfortní pokoje

Pokoje I. kategorie jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí.

Pokoje I. kategorie mají vlastní sociální zařízení

Součásti pobytu je také plná penze, na které si budete pochutnávat v hotelové restauraci. K příjemnému posezení vybízí kavárna situovaná rovněž v budově hotelu. Dále je vám prostorách hotelu k dispozici klubovna s televizí.

Hotelová restaurace

Dny plné odpočinku a rozmazlování

Součástí pobytu je také škála wellness procedur pro oba jako například suchá uhličitá koupel, rašelinový obklad či několik druhů masáží. Pokud vám ve vámi zvolené variantě pobytu některá z procedur chybí, za příslušné ceny si je můžete doobjednat přímo v hotelu. Seznam nabízených služeb najdete zde.

Dny plné odpočinku a rozmazlování

Na recepci vám zařídí i lymfatickou drenáž, akupresuru, perličkové koupele, lázeňské a relaxační procedury (v rehabilitačním zařízení vedlejšího hotelu) nebo návštěvu Solné jeskyně.

Užijte si wellness procedury

A kam na výlety v okolí?

V samotném městě  můžete navštívit kromě světoznámé Zpívající fontány a kolonád i stylově kompaktní historické centrum s překrásnými kostely (například římskokatolický děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie). Doporučujeme také Park Boheminium - naučně-poznávací okruh s dokonalými maketami významných památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku. 

Projděte se Mariánskými Lázněmi

  • Zpívající fontána byla vybudována v 80. letech minulého století a autorem první hudební skladby je skladatel Petr Hapka. Následovaly další skladby z díla Smetany, Dvořáka, Chopina, Mozarta, Bacha a dalších autorů. Fontána se rozeznívá většinou v každou lichou hodinu a skladby se střídají v pravidelném sledu.
  • Naprosto neodmyslitelnou součástí dovolené v Mariánských Lázních jsou lázeňské oplatky. Tato specialita se v Mariánských Lázních vyrábí již od roku 1856 a rozhodně stojí za ochutnání.

A pokud budete chtít vyrazit na výlet do okolí, vyberte si některé z mnoha zajímavých míst:

  • Státní zámek Kynžvart a zřícenina hradu Kynžvart
  • Hrad a zámek Bečov
  • Hrad Loket
  • Klášter Kladruby
  • Hrad a zámek Horní hrad
  • Vyhlídky v lázeňských lesích města Mariánské Lázně
  • Rozhledna na Panském vrchu
  • Krásenská rozhledna

Určitě navštivte Podhorní vrch. Celý kopec je vlastně vyhaslá sopka. Žasněte také nad chráněnou krajinnou oblastí Slavkovský les, kterou je možné přirovnat k hornatému ostrovu zeleně, klidu a dosud téměř nenarušené přírody v neodbytně dotírajícím moři civilizačních faktorů.

Dopřejte si skvělou dovolenou


Doplňující informace

  • Kupon lze uplatnit od 28. 9. 2015 do 15. 11. 2015.
  • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí.
  • Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 354 622 451, +420 603 538 767 nebo na e-mailu recepce@hotelpolonia.cz.
  • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
    • děti do 2,9 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
    • děti od 3 do 11,9 let na 3 dny v pokojích II. kategorie za 700 Kč; v pokojích I. kategorie za 900 Kč; na 4 dny v pokojích 2. kategorie 1050 Kč; v pokojích I. kategorie 1350 Kč. Ceny jsou ze pobyt včetně plné penze.
     
  • Povinné příplatky (hradí se na místě):
    • turistická taxa za 15 Kč/osoba/noc.
  • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
    • další dospělá osoba 50 % z ceny kuponu s procedurami a plnou penzí.
    • pes za 120 Kč/noc.
    • parkování za 150 Kč/noc (nutná rezervace).

Výběr varianty

nabídka byla ukončena