515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Lázeňské Piešťany pro DVA na 3 dny s wellness a polopenzí
Prožijte nezapomenutelné okamžiky plné romantiky v srdci lázeňského města Piešťany. Čeká na vás stylové ubytování v Hotelu Satelit***, polopenze, wellnes služby, vířivka a spousta příjemných chvil strávených v tomto kouzelném kraji.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Lázeňské Piešťany pro DVA na 3 dny s wellness a polopenzí

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 56 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Satelit***
Námestie J. Murgaša 3
921 01 Pieštany, Slovensko 

www.hotelsatelit.sk
Tel.: +421 337 725 833
E-mail: recepcia@hotelsatelit.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedno z neoblíbenějších lázeňských měst na Slovensku - Piešťany - vás zve k jedinečnému relaxačnímu pobytu v Hotelu Satelit***, kde si užijete jak komfortní ubytování, tak i odpočinek ve wellness!

Jedinečný relaxační pobyt

Poznejte léčivé účinky termálních vod a léčebné procedury, které piešťanské lázně nabízí. Zapomeňte na všední stres a odpočívejte v nádherné lokalitě jen kousek od českých hranic!

Stylové ubytování s polopenzí 

Hotel Satelit***, který leží přímo v centru lázeňského města, je ideálním místem, kam zavítat za relaxační dovolenou.

Čeká tu na vás ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, WC, satelitní TV, telefonem, lednicí, balkónem a bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotel je v blízkosti městského parku a pěší zóny, kde najdete mnoho kaváren a obchodů.

Stylové pokoje

Ubytování v Piešťanech vám zpříjemní i polopenze skládající se z bufetové snídaně a 3-chodové večeře obsahující i lahodný dezert. Hotel nabízí i stravu pro vegetariány (popř. bezlepkovou dietu a jiné). Zároveň můžete posedět v pizzerii, která se nachází přímo v hotelu. V případě příznivého počasí povečeřte na terase a užijte si krásný výhled na město.

V hotelu je i pizzerie

Užívejte si skvělou relaxaci ve wellness

Součástí ubytování v Piešťanech je i relaxace ve wellness. Užijete si bahenní zábal (20 minut) nebo masáž zad (15 minut). Díky balíčku se můžete těšit i na 20 minutovou romantiku v jacuzzi soukromé vířivé vaně se svíčkami. Za příplatek si můžete vychutnat i další druhy zábalů, masáží či solárium, a to se slevou 10%.

Užívejte si skvělou relaxaci ve wellness

Objevte lázeňské Piešťany

Piešťany jsou krásné město ležící na řece Váh, které se proslavilo hlavně díky lázeňství - jak by také ne, když zde první lázně byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku.

Objevte lázeňské Piešťany

Při své návštěvě Piešťan nevynechejte prohlídku zříceniny středověkého kostela a kláštera. Projděte se také po významné funkcionalistické stavbě  - kolonádním mostu od Emila Belluše, na které najdete sochařské a grafické práce slovenských umělců.

Kolonádní most

V blízkosti se nachází archeologická lokalita Kostolec (ve vesničce Ducové), zřícenina hradu Beckov, Čachtice, Tematín i Park miniatur v Podolí. V Piešťanech si samozřejmě můžete zajít na bowling, squash, motokáry či nespočet kulturních akcí.

V prezentaci použity fotografie autora Laco Struhár Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3. 9. 2015 do 20. 12. 2015.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +421 337 725 833 nebo na e-mailu recepcia@hotelsatelit.sk.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 11,9 let má ubytování zdarma.
  • dítě od 12 do 18 let na přistýlce za 12 €/noc.
  • polopenze pro dítě od 6 do 18 let za 8 €/noc.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa za 1,10 €/osoba/den.
  • 3. osoba na přistýlce hradí polovinu ceny voucheru vč. služeb; pokud je v samostatném pokoji, hradí polovinu ceny voucheru a příplatek za samostatný pokoj
   
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • domácí mazlíček za 9 €/noc.
  • ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu za příplatek 25 €/noc.
  • ubytování v apartmánu Superior za příplatek 45 €/noc.

Hodnocení pobytu

3,5 z 5
Celkem hodnotilo 16 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Markéta 16. 3. 2016
 • Zdenka 10. 8. 2015

zobrazit hodnocení / 16 zákazníků

nabídka byla ukončena