515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Pobyt u světoznámých Karlových Varů pro DVA na 3 dny se snídaní
Romantický pobyt u Karlových Varů pro DVA na 3 dny v příjemném Penzionu Lukas se snídaní. Podzimní pohoda ve světoznámém lázeňském městě zajistí dokonalý odpočinek i zajímavou dovolenou v atraktivní lokalitě.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Pobyt u světoznámých Karlových Varů pro DVA na 3 dny se snídaní

-40 %
Pobyt u světoznámých Karlových Varů pro DVA na 3 dny se snídaní
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Lukas
Slovanská 78
360 18 Karlovy Vary - Tašovice

www.pension-lukas.cz
tel. +420 773 636 446 (volejte prosím mezi 9:00 a 21:00 hod.)
e-mail: info@pension-lukas.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt v proslulých Karlových Varech

Romantika by se neměla nikdy podceňovat, a proto překvapte svou drahou polovičku a zavítejte do Karlových Varů. Ubytování si jistě zvolte v penzionu Lukas, který se nachází v klidné čtvrti, ale přesto v centru. Karlovy Vary Vás velice mile překvapí!

Ubytování v Penzionu Lukas 

Penzion najdete v klidné vilové čtvrti nedaleko centra - během 10 minut autem či autobusem se dostanete až ke kolonádě. Ubytování je situováno na jižní stranu a nachází se v blízkosti lesa a řeky Ohře.

Těšte se na pobyt v útulných pokojích s dřevěným nábytkem, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Pokud si rádi užíváte odpočinku při koupeli, za příplatek 200 Kč se můžete ubytovat i v pokoji s vanou.

Součástí Vašeho pobytu jsou i snídaně v podobě obloženého talíře (rohlíky, salám, sýr, vajíčka na tvrdo, džem, máslo, zelenina, štrúdl nebo buchta). Každý si zde přijde na své. 

Romantická procházka po oblíbených lázních

Karlovy Vary jsou skvělým tipem pro Vaši dovolenou. Světoznámé lázeňské město je kulturním a společenským centrem západních Čech. Projděte se po kolonádách a udělejte něco pro své zdraví při ochutnávce minerálních pramenů nebo vyhlášených lázeňských oplatků!

Rozhodně doporučujeme Vřídelní kolonádu s největší a nejteplejší karlovarskou termou a také největší lázeňskou stavbu Mlýnskou kolonádu.

Kdyby se Vám snad omrzely promenády po kolonádě, o zábavu nemusíte mít nouzi. Jen v centru města narazíte na mnoho značkových butiků, obchůdků s typickými karlovarskými suvenýry, karlovarskou kosmetikou, lázeňskými oplatky, Becherovkou a sklem Moser. 

 • Kousek od centra staví lanovka, která Vás vyveze k rozhledně Diana. Z ní si pak můžete vychutnávat výhledy na město. Navrátit na kolonádu se můžete pěšky, neboť se projdete lesem plným hub, krásných vyhlídek na Karlovy Vary s místy spjatými legendami.
 • Jen 15 km vzdálený hrad Loket nabízí spoustu kulturních atrakcí.
 • Karlovy Vary se mohou pochlubit také tenisovými kurty i halami, golfovými hřišti a bazény, které můžete navštívit.
 • Pro noční živly nechybí několik barů, například Barracuda v karibském stylu, který Vám naservíruje na 100 druhů koktejlů.
 • Pro opravdové romantiky jsou nachystány kočáry s koňmi, které Vás provezou po kolonádě.

Pokud rádi odpočíváte ve wellness, jste v Karlových Varech také na správné adrese - Spa & Wellness centrum Zámecké Lázně a Alžbětiny lázně jsou pravým místem pro nefalšovanou lázeňskou pohodu.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27.11.2013 do 28.2.2014. Nelze využít 24.12.2013. Ubytování v termínech 22.12.2013 - 12.1.2014 za příplatek 700 Kč.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 773 636 446 nebo emailu info@pension-lukas.cz. Před zakoupením kupónu doporučujeme telefonické ověření volných kapacit penzionu.
 • V případě telefonického kontaktu volejte prosím mezi 9:00 a 21:00 hod.
 • Za příplatek 200 Kč můžete být ubytováni také v pokoji s vanou.
 • Příplatky za děti nebo domácí mazlíčky po telefonické domluvě přímo v penzionu.
 • Check-in od 14.00 do 22.00 hod., check-out do 11.00 hod.
 • Více informací na www.pension-lukas.cz.
nabídka byla ukončena