515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Karlovy Vary pro DVA na 3 a více dní s polopenzí
Ubytování v Hotelu Gejzír, který se nachází na okraji Karlových varů v blízkosti lesa. Areál hotelu nabídne venkovní i kryté tenisové kurty, nedaleko také golfová hřiště. Ideální pro vaši aktivní dovolenou, termíny až do konce června 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Karlovy Vary pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Gejzír***
Slovenská 2021/5A, Karlovy Vary 

www.hotelgejzir.cz
+420 353 222 662
info@hotelgejzir.cz 
check in  14:00, check out 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Lázeňské město Karlovy Vary se pyšní největší koncentrací léčivých pramenů na světě. Procházet se můžete po 7 kolonádách s celkem 15 prameny. Pokud ovšem na chvíli zatoužíte po klidu přírody, ubytujte se v Hotelu Gejzír, který nabídne poklidnou atmosféru a přírodu všude kolem.

Hotel Gejzír***

Ubytování s vůní dřeva

Hotel Gejzír*** leží na okraji Karlových Varů, obklopený zelení lesů. Komfortní pokoje s možností přistýlky mají vlastní WC, sprchu, samozřejmostí také TV nebo telefon

Součástí polopenze jsou snídaně bufetovou formou, první večeře je formou bohatého 3-chodového menu, zbylé večeře pak výběrem ze 3 variant. K poklidné atmosféře v hotelu přispívá dřevěné obložení v interiéru spolu s masivním vybavením.

Hotelový areál nabízí 14 venkovních tenisových dvorců a přilehlou tenisovou halu se dvěma dvorci. V okolí 5 km jsou pak 4 golfová hriště. Kromě procházek v centru města si tak můžete i kvalitně zasportovat.

Komfortní pokoje

Stylová hotelová restaurace

Okolí nadchne golfisty

Lázně, golf nebo pěší turistika?

Karlovy Vary a jejich nejbližší okolí nabízí spoustu možností pro trávení volného času. Stačí si jen vybrat, zda chcete ozdravit své tělo u některého z léčivých pramenů, vyzkoušet golfový úder nebo vyrazit na procházku do přírody. Zde je pár tipů, kam vyrazit:

 • Každá ze 7 kolonád, je sama o sobě architektonickým skvostem. Poznejte krásy pseudorenesanční Mlýnské kolonády z konce 19. století, bohatě vyřezávanou dřevěnou Tržní kolonádu ve švýcarském stylu nebo moderní funkcionalistickou Vřídelní kolonádu z betonu. 
 • Vary jsou typické také silnou koncentrací golfových areálů. V nejbližším okolí jich najdete hned 10, a tak je jen na vašem výběru, který shledáte jako nejlepší.
 • Na procházku můžete vyrazit buď do přírody (například na Andělskou horu) nebo si udělejte výlet na některý z blízkých zámků (Loket, Bečov, Kynžvart). Pro další inspiraci navštivte web Karlovýh Varů!

Jedinečné Karlovy Vary


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 12. 2015 do 30. 6. 2016.
 • Mimo termín 20. 12. 2015 - 3. 1. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 353 222 662 nebo na e-mailu info@hotelgejzir.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 2,9 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
  • od 3 let za 350 Kč/noc na přistýlce vč. snídaně.
  • další dospělá osoba 350 Kč/noc vč. snídaně.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes 60 Kč/noc.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

3,3 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • David 2. 5. 2016
 • felis.mh 8. 4. 2016

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena