515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Střední Čechy

Střední Čechy, to není jen okolí Prahy nebo Karlštejn či Křivoklát. I když je zde opravdu velké množství turisticky atraktivních lokalit, ten pravý odpočinek zažijete jedině v oblíbených lázních Středních Čech – v Poděbradech. Město na březích Labe vás okouzlí historickou architekturou i luxusními hotely s wellness.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si lázeňské pobyty ve Středních Čechách se slevou!

Na srdce jsou Poděbrady! Tohle známé rčení vás bude v oblíbených lázních ve Středních Čechách provázet na každém kroku. Historické město s parky plnými soch ale můžete navštívit i bez lékařského doporučení. Navíc, překrásné okolí Polabské nížiny je jako stvořené pro procházky a cyklovýlety. Vyzkoušejte pobyt v termálních lázních Středních Čech!

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně termály ve Středních Čechách. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Najdete-li stejný lázeňský pobyt ve Středních Čechách před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Lázně Česko | Termály Františkovy Lázně | Lázně Karlovy Vary | Termály Mariánské Lázně | Lázně Střední Čechy