515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Mariánské Lázně

Nejromantičtější české termály – to je asi nejpřesnější popis Mariánských Lázně. Ve stínu empírových kolonád si můžete vychutnat skvělé lázeňské oplatky, ke kávě vám zazpívá jedinečná fontána. Pak už zbývá jen nechat se hýčkat pod rukama zkušených masérů, odpočívat ve vířivce a popíjet vodu z léčivých pramenů. Zkuste to a nebudete chtít odjet domů!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si lázeňský pobyt v Mariánských Lázních se slevou

Toužíte najít nový směr ve svém životě? Inspirujte se Goethem, Chopinem či Beethovenem a zařiďte si pobyt v Mariánských Lázních! Nejste zrovna umělecky založení? Nevadí! Odpočinek při lázeňských procedurách ocení každý. Ať už hledáte lázeňský pobyt pro seniory v Mariánských Lázních, nebo sem chcete přijet s rodinou či na romantickou dovolenou v páru, naše slevy vás určitě potěší. Vyberte si pobyt ještě dnes a pak už se můžete těšit na skvělou dovolenou plnou relaxu.

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně termály Mariánské Lázně. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Najdete-li stejný lázeňský pobyt v Mariánských Lázních před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Lázně Česko | Termály Františkovy Lázně | Lázně Karlovy Vary | Termály Mariánské Lázně | Lázně Střední Čechy