515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Karlovy Vary

Domov minerálky Mattoni a likéru Becherovka, město oblíbené osobnostmi od Beethovena po filmové celebrity, to jsou termální lázně Karlovy Vary. Přijeďte poznat jejich jedinečnou atmosféru na vlastní kůži.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Lázeňské pobyty v Karlových Varech za skvělé ceny

Dovolená v Karlových Varech, to je pobyt v luxusním prostředí s bohatou historií. Zdejší léčivé prameny totiž už více jak 300 let lákají návštěvníky všech věkových kategorií i společenského postavení. I dnes se vám může poštěstit potkat zde nejednu slavnou osobnost.
Nechte se okouzlit lázeňským ruchem na kolonádě, vychutnejte si posezení u kávy a lázeńských oplatků a hlavně si užijte relax, který vám zajistí lázeňské procedury, Takovou dovolenou oceníte kdykoliv. Hledáte odpočinkovou dovolenou pro dva nebo lázeňské pobyty pro seniory v Karlových Varech? U nás si určitě vyberete. A navíc, nabízíme opravdu nízké ceny, tak neváhejte!

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně termály Karlovy Vary. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů i s jejich rezervací vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Najdete-li stejný lázeňský pobyt v Karlových Varech před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Lázně Česko | Termály Františkovy Lázně | Lázně Karlovy Vary | Termály Mariánské Lázně | Lázně Střední Čechy