515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Františkovy Lázně

Chcete zažít odpočinkovou dovolenou v místech, která dýchají starosvětskou atmosférou, ale zároveň nabízí ty nejmodernější lázeňské procedury? Navštivte termály Františkovy Lázně! Město plné nádherných lázeňských domů, s kolonádami v neoklasicistním stylu a spoustou krásných kaváren a restaurací vás určitě okouzlí.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních za skvělé ceny

Myslíte si, že lázeňské pobyty jsou oblíbené až v dnešní době? To jste na omylu, i naši předci si rádi dopřáli nejrůznější procedury, které je měly ozdravit nebo omladit, a často pak vybrané lázně podporovali.  Nejmenšímu lázeňskému městu západních Čech byl patronem samotný císař František.
Nemusíte být ale nutně šlechtického původu, abyste si užili skvělý relax. Ať už hledáte odpočinkovou dovolenou v páru, nebo vás zajímají lázeňské pobyty pro seniory v Františkových Lázních, u nás si vyberete to, co vám bude vyhovovat. A k tomu za skvělou cenu. Dopřejte si odpočinkovou dovolenou klidně hned zítra!

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně termály Františkovy Lázně. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Najdete-li stejný lázeňský pobyt ve Františkových Lázních před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Lázně Česko | Termály Františkovy Lázně | Lázně Karlovy Vary | Termály Mariánské Lázně | Lázně Střední Čechy