515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály v Čechách a na Moravě se slevou

Cítíte se neustále vyčerpaní? Chcete konečně vypnout a užít si klidnou dovolenou plnou relaxace? Dovolenou, kde vaší jedinou starostí bude výběr té správné masáže nebo lázeňské procedury? Nebo jen chcete zažít jiný typ dovolené, než na jaký jste zvyklí? Inspirujte se naší nabídkou lázeňských pobytů v Česku!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů v lázních a termálech v Česku

Pobyty v českých i moravských lázních slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát oddech a detoxikovat se od škodlivin. Lázeňská centra v Česku jsou nejen pro seniory k této příležitosti jako stvořená. Nabízejí nespočet procedur, dobrého jídla, pití i zábavy. Termální lázně jsou pro organismus vzpruhou. Využijte jedinečné nabídky slev na termály v Čechách a relaxační wellness pobyty. Termály vás prohřejí, uvolní svaly a vy zase načerpáte nových sil a energie. Zmírnění bolestí pohybového aparátu, kožní projevy nebo astma, vždy se dá najít pobyt na míru. Navštivte se slevou lázně a termály v ČR, Slovensku, Maďarsku nebo jinde v Evropě.

Mezi nejznámější termální lázně patří Karlovy Vary, Františkovy Vary, Mariánské Lázně či Konstatinovy Lázně. Můžete využít unikátní radonové léčby v lázních Jáchymov. Také Třeboň, Bohdaneč, Bělohrad nebo lázně Bechyně patří mezi významná lázeňská města. Vyhlášená lázeňská města a termální koupaliště jsou i na Moravě. Na jihu jsou moderní lázně Lednice nebo u Zlína největší Luhačovice. Na severu Velké Losiny nebo Karlova Studánka. Nejen pro svoji výbornou dostupnost z Prahy stojí za pobyt lázně Poděbrady.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou termály a termální lázně v Čechách, na Moravě a Slezsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný lázeňský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu nebo termálů, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.