608 919 454 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Ubytování v Budapešti pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness
Pobyt v Budapešti - městě s největším počtem termálních lázní - pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní, NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a fitness a platností až do konce října 2015. Vychutnejte si atmosféru města na Dunaji!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Ubytování v Budapešti pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

-60 %
Ubytování v Budapešti pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
37 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Romantický pobyt v Budapešti

Která z evropských metropolí vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, která nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Proslulé maďarské termály na dosah

Toužíte po odpočinku v termálních lázních? Jste na naprosto ideálním místě -  v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

Budapešť je město termálů

V rámci vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Pokud si chcete nejen odpočinout, ale zažít v termálech i zábavu, navštivte Palatinus na Markétině Ostrově. Najdete zde termální vodu, 11 bazénů i tobogány.

Ubytování se snídaní a skvělou dostupností do centra

Pro váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem z Brna, Prahy i Bratislavy. Využít můžete i autobusy linky Student Agency, které vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min.).

Ubytování poblíž centra

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Standardně zařízené pokoje

Hotel je nově zrekonstruovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí je vstup do bazénu

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu. Navíc jsme si pro vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Kam v Budapešti

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu

Budapešťská zákoutí

 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budov v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
Mosty jsou dominantou města

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady... vše, co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotičtí tvorové
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Největší mořské akvárium v Evropě

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2 500 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1 800 Ft a pro studenty 2 100 Ft.

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde a fotografie z www.palatinusstrand.hu.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 9. 7. 2015 do 31. 10. 2015.
 • Před příjezdem nutná rezervace termínu! Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině). V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Příplatky (hradí se na místě):
 • Možnost pobytu o víkendu za příplatek 10 €(Varianta A), 15 € (Varianta B).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další za 10 €/noc.
 • Další osoba starší 10 let 15 €/noc (snídaně a wellness).
 • Parkování na monitorovaném parkovišti za 4 €/den.
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň v hodnotě 1,5 €/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena