515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Ubytování v Budapešti pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness
Pobyt v Budapešti - městě s největším počtem termálních lázní - pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní, NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a fitness a platností až do konce října 2015. Vychutnejte si atmosféru města na Dunaji!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko

Ubytování v Budapešti pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
62 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

9. 7. 2015 – 31. 10. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Romantický pobyt v Budapešti

Která z evropských metropolí vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, která nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Proslulé maďarské termály na dosah

Toužíte po odpočinku v termálních lázních? Jste na naprosto ideálním místě -  v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

Budapešť je město termálů

V rámci vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Pokud si chcete nejen odpočinout, ale zažít v termálech i zábavu, navštivte Palatinus na Markétině Ostrově. Najdete zde termální vodu, 11 bazénů i tobogány.

Ubytování se snídaní a skvělou dostupností do centra

Pro váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem z Brna, Prahy i Bratislavy. Využít můžete i autobusy linky Student Agency, které vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min.).

Ubytování poblíž centra

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Standardně zařízené pokoje

Hotel je nově zrekonstruovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí je vstup do bazénu

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu. Navíc jsme si pro vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Kam v Budapešti

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu

Budapešťská zákoutí

 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budov v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
Mosty jsou dominantou města

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady... vše, co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotičtí tvorové
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Největší mořské akvárium v Evropě

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2 500 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1 800 Ft a pro studenty 2 100 Ft.

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde a fotografie z www.palatinusstrand.hu.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 9. 7. 2015 do 31. 10. 2015.
 • Před příjezdem nutná rezervace termínu! Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině). V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Příplatky (hradí se na místě):
 • Možnost pobytu o víkendu za příplatek 10 €(Varianta A), 15 € (Varianta B).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další za 10 €/noc.
 • Další osoba starší 10 let 15 €/noc (snídaně a wellness).
 • Parkování na monitorovaném parkovišti za 4 €/den.
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň v hodnotě 1,5 €/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena