515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Budapešť pro DVA na 3/4 dny se vstupenkou do lázní Gellert či Rudas
Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA kousek od nejznámějších památek města v Hotelu Corvin*** se snídaní. Maďarská metropole nabitá kulturou, památkami a termálními lázněmi, do kterých budete mít celodenní vstup zdarma!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Budapešť pro DVA na 3/4 dny se vstupenkou do lázní Gellert či Rudas

-29 %
Budapešť pro DVA na 3/4 dny se vstupenkou do lázní Gellert či Rudas

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2015

Kde uplatnit voucher

Corvin Hotel***
Angyal utca 31
Budapešť
H-1094

www.corvinhotelbudapest.hu
tel.: +36 121 865 66
corvin@corvinhotelbudapest.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická návštěva Budapešti

Budapešť je jednou z nejoblíbenějších evropských metropolí. Že jste v ní ještě nebyli? Využijte naší akce a poznejte toto jedinečné město ve dvou. A na co se můžete těšit? Na komfortní hotel, bohaté snídaně, romantické procházky a lázeňskou pohodu!

Romantická návštěva Budapešti

Stylové ubytování téměř v centru metropole

Hotel Corvin*** je rodinný hotel, situovaný jen pár kroků od centra města a mimo standardně vybavené pokoje vám může nabídnout také hlídané parkoviště a skvělou dostupnost městské hromadné dopravy. Toto místo je ideální pro trávení odpočinku ve dvou, a díky své poloze přímo vybízí k romantickým procházkám za historickými památkami Budapešti.

Corvin Hotel***

Na recepci hotelu je také možné si zakoupit lístky na MHD nebo různé turistické atrakce. Ochotný personál vám poradí, které památky určitě navštívit, kde posedět u kávy, nebo jak zarezervovat lístky na kulturní akce. Najdete zde také mini bar a posezení.

Hotelový interiér

Jste zvědavi na ubytování? Hotel vám nabídne ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo v pokojích s oddělenými postelemi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, kabelovou TV, trezorem a fénem na vlasy. 

Komfortní pokoje

Součástí tohoto pobytového balíčku jsou také bohaté bufetové snídaně pro oba, díky kterým načerpáte síly na celý den. V chladném počasí vás zahřeje káva nebo čaj na uvítanou.

Hotelová restaurace

Těšte se na bohaté snídaně

Relaxujte v historických lázních

V Budapešti máte jedinečnou možnost navštívit jedny ze 3 historických lázeňských středisek, kam máte u varianty B oba volný vstup po celý den. Stačí si vybrat:

 • Lázně Gellert - Jedny z nejstarších maďarských lázní jsou pýchou Budapešti. Prameny napájející lázně jsou známy již téměř dva tisíce let. Vzhledem k vysoké teplotě vody tohoto pramene ho nazývali Očistec a později dostal název Panenská lázeň. Otevřeno denně 6:00 - 20:00.

Lázně Gellert

 • Lázně Lukács - V okolí dnešního koupaliště a lázní Lukács v Budapešti se v 12. století usadili rytíři řádu svatého Jana a vybudovali zde mimo jiné i lázně. Nedávno byly lázně zrekonstruované a byl postaven zážitkový bazén na místě bývalého a prakticky již nevyužívaného bahenního jezera. A v něm jsou instalovány různé zážitkové prvky: podvodní perličkové masáže, masážní trysky krku a šíje, masážní trysky zad, perličkové lavice a množství dalších. Otevřeno je zde od 6:00 do 19:00 ve všední dny, o víkendu lázně zavírají o 2 h dřív (tedy v 17:00).
 • Lázně Rudas - Jejich prameny - Juventus, Attila a Hungaria - jsou známé již tisíc let. Voda je hodnocena jako léčivá a má vysoký obsah fluoridů. Současná hala bazénu s kopulí se datuje do doby vlády Ali Paši z Budy - jsou to tedy slavné turecké lázně. V pondělí, středu, čtvrtek a pátek jsou lázně vyhrazeny mužům, úterý je pak speciálně pro ženy. O víkendu jsou lázně otevřené všem. Otevřeno Po-St 6:00-18:00, Čt-Ne 6:00-20:00 a Pá-So navíc 2:00 - 4:00.
Lázně Rudas

Jaké památky nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budov v Evropě.
 • určitě nepřehlédněte čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
Budapešť je město s bohatou historií

Navštivte také například Tropicarium, které se pyšní největším mořským akváriem v Evropě. Uvidíte nejen 8 žraloků a nespočet dalších ryb, ale také plno exotických druhů ryb, ptactva a dalších živočichů. Ve vědeckém centru si můžete užít interaktivní prohlídku plnou her, které zabaví děti i dospělé. 
 
Navštivte také Tropicarium
 
Využijte tuto nabídku jako dárek k Valentýnu a prožijte nezapomenutelné chvíle ruku v ruce v tomto okouzlujícím městě! 
 

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v termínu od 5. 2. 2015 do 31. 3. 2015.
 • Rezervace na emailu corvin@corvinhotelbudapest.hu (komunikace v angličtině). V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Varianty pobytu (výběr ve 2. kroku objednávky):
  • Varianta A: pobyt na 3 dny za 2 870 Kč
  • Varianta B: pobyt na 4 dny za 3 300 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě starší 6 let 10 EUR/noc (včetně snídaně).
  • Parkování ve dvoře za 4000 HUF (13 EUR)/noc. Parkování je třeba zamluvit předem.
 • Dítě do 6 let v posteli rodičů zdarma.
 • Cena nezahrnuje městskou daň cca 3 EUR/noc.
 • Více informací na www.corvinhotelbudapest.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena