515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Bešeňová v Penzionu Agrothermal pro DVA až na 8 dní
Pobyt u termálů Bešeňová na 3 až 8 dní v Penzionu Agrothermal se snídaní, láhví sektu a slevou do termálů. Pouhých 10 minut chůze od Thermal parku Gino Paradise Bešeňová! Krásná příroda nízkých Tater i největší aquapark na Slovensku na dosah ruky.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Tekov

Bešeňová v Penzionu Agrothermal pro DVA až na 8 dní

-25 %
Bešeňová v Penzionu Agrothermal pro DVA až na 8 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Agrothermal
Bešeňová 137
034 83 Liptovská Teplá
Slovensko

www.agrothermal.sk
Tel.: +421 915 827 949, +421 444 393 024
E-mail: office@agrothermal.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Termály Bešeňová - ideální jarní relax

Termální, plavecké, dětské i relaxační bazény o různých teplotách, tobogány a atrakce i relaxační wellness centrum. Užijte si jarní relax v jedné z nejoblíbenějších oblastí na Slovensku - Liptově. Penzion Agrothermal je pouhých 10 minut chůze od thermal parku Gino Paradise a nedaleko největšího areálu vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku - Tatralandie!

Termály Bešeňová - ideální jarní relax

Ubytování v Penzionu Agrothermal

Penzion Agrothermal se nachází v nádherném prostřědí jednoho z nejkrásnějších regionů Slovenska - Liptova, v obci Bešeňová.  

Ubytování v Penzionu Agrothermal

enzion Agrothermal se nachází v nádherném prostřědí jednoho z nejkrásnějších regionů Slovenska - Liptova, v obci Bešeňová

Ubytováni budete v dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou, WC a TV/SAT. Po dobu vašeho pobytu se také můžete těšit na snídaně podávané formou bufetu a láhev sektu.

Ubytováni budete v dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou, WC a TV/SAT

Parkování je možné přímo v areálu penzionu. Můžete také využít další služby, které penzion nabízí - zapůjčení kol, saunu, dětský koutek a wi-fi připojení.

Můžete také využít další služby, které penzion nabízí - zapůjčení kol, saunu, dětský koutek a wi-fi připojení

Relaxujte v blízkém thermal parku Gino

Hotel se nachází pouhých 10 minut chůze od thermal parku Gino Paradise.

Tento vodní ráj, vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, proslul především díky svým léčebným pramenům, které mají blahodárný vliv na pohybové a dýchací ústrojí. Mimo jiné mají také příznivé kosmetické účinky. 

Relaxujte v blízkém thermal parku Gino

Nachází se zde celoročně otevřená adrenalinová zóna s 30 metrů vysokou toboganovou věží s panoramatickou vyhlídkou, 6 tobogánů s celkovou délkou více než 1 km a také nejdelší tobogán na Slovensku. Dále se můžete těšit na celoročně otevřené venkovní bazény s geotermální vodou, vyvěrající z hloubky 1 987 metrů a s teplotou okolo 60 °C.

Dále se můžete těšit na celoročně otevřené venkovní bazény s geotermální vodou, vyvěrající z hloubky 1 987 metrů a s teplotou okolo 60 °C

Neopakovatelnou atmosféru si vychutnáte v místním Wellness&Spa centru. Vyzkoušejte nejrůznější typy inhalací či masáží. Co takhle vyzkoušet tureckou mýdlovou masáž - hammam? Kompletní nabídku služeb najdete ZDE.

A kam dál?

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete! 

Koupání a termály:

Termální koupání máte přímo v Bešeňové pouhých 10 minut chůze od penzionu, ale v okolí najdete i další příležitosti, kde se vykoupat:

 • Liptovská Mara (cca 5 km) - vodní nádrž u Liptovského Mikuláše. Možnost koupání, surfování, jachtingu, škola windsurfingu, člunkování, vodní kola, rybaření i plavby vyhlídkovou lodí Liptov.
 • Aquapark Tatralandia (cca 17 km) - největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku. Od vašeho ubytování je areál vzdálený necelých 20 km. Aktuálně největším lákadlem je právě otevřený TROPICAL PARADISE, který je řešen jako kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30°C a s originální tropickou flórou. V celém prostoru roste mnoho živých palem (s výškou do 10 metrů). Pod těmito palmami si každý najde svůj kousek na odpočinek. Mimo to vás čekají 3 celoroční bazény, saunový svět, vířivky a mnohem víc... 
 • Krytý bazén v Liptovském Mikuláši (cca 17 km) - najdete zde 25 m plavecký bazén a jeden neplavecký. V objektu je i lezecká stěna.
 • Termální koupaliště Liptovský Ján (cca 23 km) - bazén s termální léčivou vodou.

iptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska

Pro cyklisty, sportovce a milovníky adrenalinu:

 • TIP! Zkuste například cyklotrasu "Kolem vodní nádrže Liptovská Mara". Trasa vede po zpevněných cestách a je dlouhá 42 km.
 • Horská letní bobová dráha (cca 23 km) - v celkové délce 1 km vás čeká 16 zatáček a 6 terénních skoků.
 • Motokárová hala Monaco Grand Prix (cca 25 km) - na dráze najdete klopenou zatáčku, nadjezd, tunel i prudké klesání.
 • Tarzania (cca 30 km) - lanový park postavený na stromech ve výšce 4 až 7 metrů nad zemí.
 • Rafting, zorbing, let balónem, paintball, ... 
Turistické trasy a jeskyně:
 • Národní park Nízké Tatry (cca 25 km) - největší chráněné území na Slovensku s množstvím spletitých cykloturistických i pěších tras.
 • Demänovská dolina (cca 30 km) - nejnavštěvovanější lokalita Nízkých Tater, ležící jižně od Liptovského Mikuláše. Najdete zde množství spletitých cykloturistických tras.
 • Demänovské jeskyně (cca 24 km) - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostým unikátem.
 • Vrbické pleso (cca 30 km) - ledovcové jezero a největší přirozené jezero v Nízkých Tatrách ve výšce 113 m.n.m. v západní části Demänovské doliny. 

V prezentaci byly použity fotografie z webu www.ginoparadise.sk. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 22. 4. do 15. 6. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 915 827 949, +421 444 393 024 nebo na e-mailu office@agrothermal.sk.
 • Délku pobytu vyberete v 2. kroku objednávky.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti starší 6 let za 9 EUR/noc.
 • Příplatky (hradí se na místě):
  • Turistická taxa 0,80 EUR/os./noc.
  • Pes za 3 EUR/den.
 • Více informací na www.agrothermal.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena