515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázeňské pobyty a termály

Pobyty v lázních a termálech slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát občas jednodenní nebo delší oddech a načerpat nové síly. Kam se ale se slevou vypravíte? To je čistě na vás. Máme pro vás TIP. 

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z prověřené nabídky pobytů v lázních a termálech

Pobyty v termálních lázních slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát oddech a detoxikovat se. Lázeňská centra jsou nejen pro seniory k této příležitosti jako stvořená. Nabízejí nespočet lázeňských procedur, dobrého jídla, pití i zábavy. Termální lázně jsou pro organismus opravdovou vzpruhou.

Využijte jedinečné nabídky slev na termály a levné wellness pobyty. Termály vás prohřejí, uvolní svaly a vy zase načerpáte nových sil a energie. Zmírnění bolestí pohybového aparátu, kožní projevy nebo astma, vždy se dá najít pobyt, který je šitý přesně na míru. Navštivte se slevou lázně, termální lázně a termální koupaliště v Čechách, Slovensku, Maďarsku nebo jinde v Evropě.

ikonka slevy

Nyní letí lázně a termály se slevou do Maďarska!

Lázně a termály na Balatonu | Lázně a termály v Budapešti | Ostatní lázně a termály

 

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou termály a termální lázně v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný lázeňský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.