515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
Jarní soutěž se Slevotékou o fantastický pobyt pro dvoch
Jarní soutěž se Slevotékou o fantastický pobyt pro dva
Jarní soutěž se Slevotékou o fantastický pobyt pro dvoch
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Jarní soutěž se Slevotékou o fantastický pobyt pro dvoch

-100 %
Jarní soutěž se Slevotékou o fantastický pobyt pro dvoch: Obr 1
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 3060 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte rádi soutěže? Tak neváhejte a hrajte se Slevotékou o fantastický pobyt pro dva v Telči s polopenzí, láhví vína. Chceš se zúčastnit? Stačí vyplnit e-mail a mít štěstí! Za 14 dní možná vylosujeme právě Tebe!

Pobyt v Telči (UNESCO) pro DVA s polopenzí a lahví vína

Za romantikou a skvělou dovolenou nemusíte až do Benátek! Stačí se vydat do historické Telče. V hotelu U Černého orla*** si užijete ubytování s polopenzí a lahví vína, a malebné město, kterému se přezdívá moravské Benátky, zase zajistí atmosféru rovnou pravým Benátkám!

Pobyt v Telči


Doplňující informace

 • Soutěž probíhá na internetových stránkách www.slevoteka.cz.
 • Účast v soutěži je bezplatná. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let žijící na území České republiky, a to pouze jednou v daném soutěžním termínu. 
 • Pro účast v soutěži klikněte na „Zúčastnit se“, vyplňte vaši e-mailovou adresu, na které Vás budeme v případě výhry kontaktovat, a následně klikněte na „Pokračovat“.
 • Do soutěže jsou zařazeni pouze ti uživatelé, kteří vyplnili správně svoji e-mailovou adresu.
 • Jedna e-mailová adresa může být zaregistrována jen jednou. 
 • Výherce soutěže je náhodně vylosován ze soutěžících, kteří zadali svou e-mailovou adresu.
 • Soutěžící svojí účastí v soutěži vyjadřuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže pořadateli (především e-mailové adresy). Pořadatel je oprávněn zpracovávat tyto údaje za účelem vyhodnocení soutěže a následného zasílání informací o nabídkách pořadatele.
 • Vylosovanému výherci je výhra v soutěži oznámena informačním e-mailem na e-mail zadaný při registraci do soutěže.
 • Lhůta na přihlášení se k výhře je 14 dnů od doručení e-mailu. Výherce bude pořadatelem soutěže vyzván i k poskytnutí korespondenční adresy pro doručení dárkového kupónu v tištěné podobě. Jestliže se výherce o výhru nepřihlásí, výhra propadá pořadateli soutěže.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo během soutěže změnit podmínky, výhry a systém přidělování výher. V tomto případě by o tomto informoval na www.slevoteka.cz.
nabídka byla ukončena