515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jarní dovolená na Slovensku

Nechce se vám jet na konci zimy na dovolenou, protože děti mají volno a vy toužíte spíš po klidu? Vyzkoušejte dovolenou o jarních prázdninách na Slovensku. Pokud zvolíte březnový a pozdější termín, davům se určitě vyhnete. Dejte se na jaro do pohody!

×zrušit filtry
zobrazeno 8 slev

Jarní pobyty na Slovensku se slevou

Zatímco u nás si musíte vybrat, zda pojedete do lázní, nebo na hory, u našich sousedů máte oboje pěkně pohromadě. Zdejší střediska jsou navíc obklopená překrásnou přírodou. která je hotový balzám na nervy. A možná tu v předjaří ještě bude sníh, tak si nezapomeňte vzít lyže!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit užít si jarní dovolenou na Slovensku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.