515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jarní dovolená v Maďarsku

Znáte z maďarštiny jen temné cimrmanovské erömü? Nevadí! I tak si domovinu skvělého tokajského a čabajských klobás určitě zamilujete. Zatímco u nás ještě leží sníh, u Balatonu se už budete vyhřívat na sluníčku. Jarní pobyt v Maďarsku ale můžete strávit i v proslulých termálních pramenech v jeskyni Tapolca nebo v historickém Egeru uprostřed jedné z nejznámějších vinařských oblastí. Stačí si vybrat z naší nabídky!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Jarní pobyty v Maďarsku se slevou

I když nejste bohatí, jako bájní uherští grófové, dovolenou v Maďarsku si určitě dovolit můžete. Inspirujte se naší nabídkou, ve které najdete spoustu pobytů se slevou včetně poukazů do místních termálů! Nenechte si ujít jedinečný zážitek z koupelí v lázních s nádechem orientu či antického Říma!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit užít si jarní dovolenou na Maďarsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.