515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jarní dovolená v Česku

Chytá vás po dlouhé zimě jarní únava? Zkuste ji tentokrát zahnat tím, že si užijete pár dní volna! A nemusíte nikam daleko. Nechte se zlákat romantickou Jižní Moravou, procházkami po horách, kde mezi zbytky sněhu už vykukují žluté hlavičky křivatců, nebo si dopřejte péči v proslulých poděbradských lázních. Podívejte se do naší nabídky, určitě najdete příjemné místo na dovolenou o jarních prázdninách v Česku.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Jarní pobyty v Česku se slevou

Jestli patříte k lidem, kterým se v zimě nikam nechce chodit, natož jezdit, určitě už vyhlížíte dny, kdy bude konečně slunce a teplo. Zkuste opustit pohodlí domova a naplánujte si pár dní volno. Nemusíte nutně odletět na Kanáry, i u nás je krásně. Nechte se inspirovat naší nabídkou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit užít si pobyt o jarních prázdninách v Česku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.