515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jarní dovolená se slevou

Máte děti školou povinné a ještě nevíte, kde s nimi strávíte dovolenou o jarních prázdninách? Zkuste některý z našich pobytů na horách. A protože je máme s výraznými slevami, klidně si naplánujte ještě pár dní volna pro sebe a partnera, abyste si i vy užili chvíle jen pro sebe. Co tak vyzkoušet některé z proslulých maďarských termálů nebo romantický pobyt v Jižních Čechách?

zobrazeno 16 slev

Jarní pobyty se slevou

I když je za okny ještě mráz, teď je ten pravý čas udělat si v kalendáři volno a naplánovat si nějaký příjemný jarní pobyt. Vyzkoušejte třeba oblíbené Mariánské Lázně lázně nebo si přijeďte užít probouzející se přírodu na Jižní Moravě.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám užít si jarní dovolenou se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.