515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jarní dovolená

Udělejte si jaro hezčí: nabízíme rozmanité jarní pobyty. Energii načerpejte třeba v Krkonoších, na Pálavě, Šumavě i Jizerkách, stačí si jen vybrat. Máme i romantické pobyty pro dva a nebo výhodné pobyty s dětmi v Maďarsku, Polsku i na Slovensku. Tak kam to bude? 

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Jarní pobyty se slevou

I když je za okny ještě mráz, teď je ten pravý čas udělat si v kalendáři volno a naplánovat si nějaký příjemný jarní pobyt. Vyzkoušejte třeba oblíbené Mariánské Lázně lázně nebo si přijeďte užít probouzející se přírodu na Jižní Moravě.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám užít si jarní dovolenou se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.