515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Slevové pobyty a zájezdy do Itálie

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte relaxaci, poznání i moře v Itálii se slevou

Itálie je zemí patrně s nejbohatší historií. Z dávných dob se dochovala spousta památek. Města jako je Řím, Benátky, Neapol, Florencie jsou doslova muzeem bohaté historie. Navštívit ve Florencii muzea a galerie, shlédnout Coloseum v Římě, náměstí sv. Marka v Benátkách či vyjet na Vesuv a vidět Neapol nemusíte jen o dovolené, ale i na kratších poznávacích zájezdech a eurovíkendech. Sicílie či Sardinie jsou pojmem, kde se lze oddávat příjemné relaxaci i poznávat historii. Pro milovníky zimních radovánek jsou rájem Dolomity na severu Itálie s mnoha lyžařskými areály. Oblíbené jsou i cyklovýlety kolem jezer.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat krásné italské Alpy, historická města nebo třeba moře mezi pobyty oblíbené Itálie. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do Itálie najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete pobyt bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.