515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Slevové pobyty a zájezdy do Francie

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z prověřených pobytů ve Francii se slevou

Sladká Francie, to je jednak Paříž, pak letní zájezdy do populárních destinací jako je zejména Azurové pobřeží, Provence, Bretagne či Normandie. A v neposlední řadě lyžařské a turistické zájezdy do francouzských Alp. Zájezdy například do Provence, kde můžete navštívit Cannes, Nice, Monaco nebo Sant Tropez lze pořídit se slevou. Zrovna tak poznávací zájezdy do Paříže lze vybrat z několika nabídek eurovíkendů. Oblíbené jsou vánoční či silvestrovské zájezdy do Paříže.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat krásné hory, teplá moře nebo historická města celé Francie. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo poznávací zájezd do Francie najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro nákupy.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.