608 919 454 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Eurovíkendy se slevou

zobrazeny 2 slevy

Vybírejte ze skvělých eurovíkendů a poznávejte se slevou

Eurovíkendy jsou velmi populární tím, že si člověk může vybrat zemi, která se mu líbí. Kdo by nechtěl zažít letecky nebo autobusem například města jako Paříž, Londýn, Berlín, Krakov, Barcelonu, Budapešť, Benátky, Řím, Florencii, Amsterdam, Vídeň, Prahu... Je to šance, jak konečně objevit i jinou krásu, než jen tu českou. Nabízíme vám nádherné výlety a pobyty v turistických i historických centrech Maďarska, Polska, Itálie, Francie i dalších. Evropa je svými možnostmi velmi rozmanitá. Pokaždé z ní tak můžete při eurovíkendu ukrojit jiný kousek a vždy si říci, co dále si vychutnat.

ikonka slevyNabízíme vám eurovíkendy se slevou s pobyty v Praze a dalších zajímavých městech v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem i rezervací eurovíkendu vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný eurovíkend najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento zájezd za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky eurovíkendu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.