515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0

Díky předsevzetí získáte kredity navíc

Dali jste si k novému roku předsevzetí, že konečně budete sportovat? Hledáte posilku, bazén či sportovní relax? Začněte tím, že si pojedete pohyb užít na zajímavé místo. Využijte naši speciální nabídku pobytů, které nabízí sportovní a aktivní vyžití. Navíc získáte atraktivní bonus.

Bude to ten nejlepší začátek nové aktivní etapy vašeho života, to vám garantujeme. Uděláte něco pro své zdraví a navíc získáte kredity na svou další dovolenou. A to se prostě vyplatí!

Funguje to jednoduše:

S nákupem pobytu získáváte u Slevotéka.cz určité množství kreditů, které se dají uplatnit jako sleva při dalším nákupu. Díky této akci získáte o poznání větší balík kreditů než obvykle.

Do našeho věrnostního programu jste zapojeni zcela automaticky, stačí u nás být zaregistrovaný a objednávku provést jako přihlášený uživatel. O víc už se starat nemusíte. To zní jednoduše, ne?

Stačí nakoupit:

  • nad 2500 Kč a získáte kredit 150 Kč
  • nad 5000 Kč a získáte kredit 300 Kč
  • nad 7000 Kč a získáte kredit 500 Kč

Aktivní dovolená hned!

Akce kredity navíc trvá do 19. ledna 2019.

Všechno, co potřebujete vědět 

Jakou platnost mají kredity?
Kredity z této akce jsou platné do 30. dubna 2019.

Jakou hodnotu má kredit?
Hodnota 1 kreditu odpovídá 1 Kč.

Jak získám své kredity?
S každou zaplacenou objednávkou, kterou u nás vytvoříte, získáváte automaticky určitý počet kreditů. Konkrétní výši kreditů se dozvíte vždy v náhledu nabídky pod zeleným tlačítkem „Koupit za“. Pokud po návratu z pobytu vyplníte náš formulář s recenzí, získáte dalších 50 kreditů navíc.

Jak kredity uplatním?
Je to jednoduché! Stačí, abyste byli během vytváření objednávky na našich stránkách přihlášení (tj. kliknete na „Můj účet“ v horní části okna a vyplníte přihlašovací údaje). Během objednávky voucheru narazíte na okénko „Kredit“. Do vyznačeného okénka napište počet kreditů, které chcete uplatnit (aktuální počet kreditů, které máte k dispozici, najdete vedle), a hned uvidíte, že se celková cena v dolní části stránky sníží o zadaný počet kreditů. Bude-li váš počet kreditů totožný nebo vyšší než cena zakoupeného voucheru, může být konečná cena i 0 Kč.

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost