515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0

Soutěž o pobyt přímo pod hradem Křivoklát pro dva s polopenzí a vínem

S kým byste chtěli prožít dovolenou přímo pod hradem Křivoklát? Odpověď napište do komentáře pod soutěžní příspěvek na facebookovém profilu Slevotéky do 27. dubna 2017, 23:59 h. V pátek 28. dubna vylosujeme jednoho z vás, který obdrží voucher na pobyt s polopenzí pro dvě osoby v Penzionu v Budech v Křivoklátu.

Soutěž

O co se hraje?

Výhrou je voucher na pobyt v Penzionu v Budech v Křivoklátu pro dvě osoby na 3 dny s polopenzí, vínem, kávou a dezertem v hodnotě 2 399 Kč, voucher je možné uplatnit do 31. 10. 2017.

Chci se soutěže účastnit

Podmínky soutěže na Facebooku:

 • Organizátorem soutěže je slevový portál Slevoteka.cz, s.r.o. se sídlem Brno, Olomoucká 704/174, PSČ 627 00, IČO: 29243092 (dále jen "organizátor").
 • Soutěž probíhá na facebookovém profilu Slevotéky www.facebook.com/Slevoteka, a to od zveřejnění soutěže na profilu do data uvedeného v soutěžním příspěvku.
 • Účast v soutěži je bezplatná. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let žijící na území České republiky, a to pouze jednou v daném soutěžním termínu.
 • Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo akceptuje pravidla soutěže, splní podmínky a svou odpověď napíše do komentáře pod soutěžní příspěvek.
 • Výherce soutěže je náhodně vylosován ze soutěžících. Počet výherců je vždy určen v oznámení příslušné soutěže.
 • Vyhlášení výsledků soutěže proběhne do 10 pracovních dní po ukončení, výherce bude zveřejněn na facebookovém profilu Slevotéky. Výhra mu bude zaslána elektronickou formou na e-mail.
 • Lhůta na přihlášení se k výhře je 14 dnů od zveřejnění. Jestliže se výherce o výhru nepřihlásí, výhra propadá organizátorovi soutěže.
 • Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
 • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, bude o tom informovat na www.facebook.com/Slevoteka.
 • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.
 • Účastí v soutěži uživatel potvrzuje, že souhlasí s tím, aby organizátor užil informace, které má soutěžící uvedené ve svém facebookovém profilu, především pak jméno, příjmení, věk a e-mail, na který ho v případě výhry může organizátor kontaktovat.
 • Soutěžící svojí účastí v soutěži vyjadřuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže pořadateli (především e-mailové adresy). Pořadatel je oprávněn zpracovávat tyto údaje za účelem vyhodnocení soutěže a následného zasílání informací o nabídkách pořadatele.
 • Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.
telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 16:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost