515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit
×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů v České republice

Pobyty v České republice jsou samozřejmě tím nejpoutavějším. Krásy se dají spatřit v Praze i na jiných a méně známých místech. Hrady a zámky jsou naší chloubou. Jinde si užijete wellness i historická jádra měst a s malebnými uličkami a zákoutími, kde to přímo dýchá romantikou. Pobyty v Mariánských Lázních, Karlových Varech nebo Luhačovicích slibují i pro dva odpočinek a příjemnou relaxaci v lázních a termálech pro jednotlivce i páry. Pobyty v Jeseníkách, Krkonoších, Šumavě nebo třeba Beskydech se dají užít turistickými možnostmi. Víno a nenáročnou cykloturistiku slibuje Jižní Morava. Využijte jedinečné nabídky slev na pobyty v České republice.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat naše krásné hory, historická města nebo lázně v Čechách, Slezsku a na Moravě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.