515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
Balanční náramek iRenew - stylový doplněk
Náramek iRenew za skvělou cenu 139 Kč včetně poštovného. Vyšší a vyrovnanější výkon při sportu i v práci. Buďte "in" a využijte slevy 65 %.
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Balanční náramek iRenew - stylový doplněk

nabídka byla ukončena
165 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

2. 11. 2011 – 31. 12. 2011

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Vyšší a vyrovnaný výkon a stylovost v jednom 

Přinášíme Vám exkluzivní slevu 65 % na stylový balanční náramek iRenew. O co se přesně jedná? Náramek iRenew je využíván především sportovci, ale i běžnými lidmi po celém světě pro lepší výkon a pocit. Náramky iRenew nejenže pěkně vypadají, ale zvyšují fyzickou a psychickou sílu, vyrovnávají celé tělo a všechny energetické hladiny. Někteří světově známí sportovci bez nich dnes neudělají ani krok.


Náramek iRenew byl vyvinut vědci, kteří přes 20 let zkoušeli a sledovali energii lidského těla a jeho reakce na negativní rušivé vlivy. Je 100% bezpečný! Vlnová technologie působí z celého náramku, nikoliv jen z některých částí a to je jeho hlavní výhoda. 

Každodenně je naše tělo a jeho biopole vystavené záření a kmitání obrazovky počítače, záření z mobilních telefonů, emočnímu stresu, záření z televizí, nadměrnému hluku a nečistotám ulic plných automobilů. Doslova jsme bombardováni elektromagnetickými a jinými nepřirozenými zářeními, které se nachází téměř všude kolem nás. Výše uvedené negativní jevy výrazně zasahují do našeho energetického pole a narušují ho. Když se naruší naše energetické pole, rozháže to celé naše tělo a jsme skutečně vyvedeni z rovnováhy. Tím, že se naše biopole dostane do rovnováhy, zlepší se naše psychické a fyzické schopnosti, posílí se náš přirozený imunitní systém, odolnost vůči stresu a získáme celkový pocit vnitřní pohody.

S iRenew energetickým náramkem, který využíva speciální technologii Biofield Technology™, se vaše tělo dostane do přirozené rovnováhy! Průměr uzavřeného náramku je 7,5cm a lze si ho libovolně nastavit dle vlastních potřeb (viz.ukázkové video níže). Na rozdíl od magnetických náramků založených na hologramech iRenew® funguje na základě vlnové technologie. Ta je obsažena v celém náramku, ne jen v jeho malé části. Díky tomu funguje komplexně. Výsledky byly sledovány a jsou potvrzené. Právě toto dělá iRenew® energetický náramek výjimečným a nenahraditelným.

Demonstrace náramku iRenew na ukázkových videích zde:

Doplňující informace

  • platnost kuponu od 2.11.2011 do 31.12.2011
  • počet voucherů na osobu není limitován
  • poštovné po ČR je již zahrnuto v ceně
  • při objednávce více kusů poštovné NEDOPLÁCÍTE
  • po obdržení kuponů proveďte objednávku v e-shopu na www.lefty.cz, při objednávce uveďte kódy kuponů do KOMENTÁŘE
  • více informací na www.lefty.cz, e-mail: meatking@seznam.cz, tel: +420 739 053 292
nabídka byla ukončena