515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zážitkové pobyty a zájezdy s aktivitami

zobrazeno 85 slev

Vybírejte ze zážitkových pobytů s různými aktivitami se slevou

Pobyty s aktivitami se nemusí týkat jen sportovců. Zážitkové aktivity může plnit každý. Zážitky dají tělu zápřah i poznání, ale potom i odpočinek. Lázně jsou k tomu skvělou příležitostí. Tady to pohybem i relaxací přímo kvete. Sportovní pobyty na horách patří mezi jedny z nejoblíbenějších pobytů vůbec. Výhodou je, že jste na čerstvém vzduchu a děláte to, co vás baví. Ať je to cyklistika nebo lyžování.

ikonka slevyNabízíme vám zážitkové pobyty a zájezdy se slevou v Čechách, na Moravě i jinam po Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zážitkový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.