515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0

Affiliate programy

Připojte se k nám a vydělávejte s námi!

Slevotéka je českou jedničkou mezi slevovými portály specializovanými na perspektivní segment cestování, na slovenském trhu působí pod značkou Relaxero. Každý den přináší na svém webu výhodné nabídky relaxačních a wellness pobytů, pobytů na horách, u moře či poznávacích a pobytových zájezdů. Je na trhu již od roku 2010 a její roční obrat činí více než 100 mil. Kč. Hodnota objednávky se pohybuje v průměru kolem 4500 Kč.


Máte web a chtěli byste si prostřednictvím něho přivydělat?

Zaregistrujte se do jedné z affiliate sítí Commission Junction (www.cj.com) nebo E-hub (www.ehub.cz). Jedná se o stabilní affiliate sítě sdružující provozovatele webů, jako jste vy (Publishers), a obchodníky, jako jsme my (Advertisers). Pokud se přihlásíte do jedné z těchto sítí, budete dostávat z každé objednávky provedené na našem webu provizi, pokud zákazník přišel z vašich webových stránek. Výplata provizí probíhá vždy jedenkrát měsíčně.


Jak se registrovat?

  • Commission Junction
    S registrací můžete začít zde. Následně vyplňte požadované údaje. Nezapomeňte zvolit správnou zemi (CZECH REPUBLIC) a zároveň změňte měnu (Currency) na CZK. V sekci Website Information vyplňte název svého webu, jeho správnou URL adresu, krátce popište, čím se Váš web zabývá, a zvolte správnou kategorii včetně počtu unikátních návštěv webu (je uváděno v tisících). Po přečtení podmínek pro účast v programu odškrtněte všechny políčka označené hvězdičkou a odešlete registrační formulář tlačítkem „Accept Terms“. Vaše registrační údaje Vám budou zaslány na email.

    Chci se registrovat v CJ
  • eHUB
    Zaregistrujte se vyplněním formuláře. Uveďte osobní údaje, informace o vašem webu, možnosti publikování a zvolte způsob výplaty provize. Následně vyčkejte na schválení účtu, které bude provedeno do 24 hodin. Pokud jste podnikatel nebo firma, uveďte vaše IČ a skutečné fakturační údaje. Subjekty, které nepodnikají, mohou díky eHUB inzerovat také. Výplata provizí se liší. Podnikatelský subjekt je vyzván k vystavení faktury, ostatním jsou provize zaslána bez faktury na základě výplatního dokladu.

    Chci se registrovat v eHUB

 

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 16:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost