515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Vánoční pobyty 2019

Cítíte se každý prosinec jako na jehlách? Jste ve stresu, unavení a sníte o pár dnech klidu? Proměňte vaše přání ve skutečnost! Poznejte kouzlo předvánoční Vídně, kouzelné Drážďany nebo Norimberk. Nakoupíte dárky a navíc si báječně odpočinete. Jestli byste ale letos chtěli pořádnou změnu, sbalte kufry a vyražte na vánoční pobyt na horách nebo v lázních! Už žádný stres s obalováním kapra, zaplétáním vánočky a chystáním cukroví! Užijte si letošní pobyt o vánocích v klidu a se vším komfortem!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze slev na adventní pobyty

Adventní pobyty jsou věc, kterou mnoho lidí využívá k nákupům vánočních dárků. Jenže předvánoční stres nás nakonec stejně dožene. Nenechte ho letos vyhrát! Využijte slev a vychutnejte si vánoční pobyty 2019 v místech, kde zapomenete na všechny starosti. V naší abídce určitě najdete inspiraci!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám uskutečnit adventní pobyt v Česku i po Evropě. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný adventní pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na vánoční pobyty:

RakouskoItálie | Francie | Německo