515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
2 lekce Power Plate s trenérem - 2011
2 lekce Power Plate s trenérem v PP Kotlářská. Vyzkoušejte nejúčinnější metodu posilování a hubnutí, kterou s oblibou používají hollywoodské hvězdy.
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

2 lekce Power Plate s trenérem - 2011

nabídka byla ukončena
712 zákazníků
zakoupením získáte 4 kredity na další nákup

Platnost voucheru

1. 11. 2011 – 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Power Plate Kotlářská 
Tučkova 14
Brno – střed 
tel.: 736 636 969
e-mail: ppkotlarska@gmail.com

Posilujte, hubněte, zlepšete si koordinaci i flexibilitu, zatočte s celulitidou. Technika cvičení na Power Plate patří v současnosti mezi nejzajímavější trendy na poli fitness. Její obrovský boom pramení z prostého faktu, že přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé. Přesvěčte se o tom sami! 

                                              PP Kotlarska

Vyzkoušejte i Vy převratné fitness cvičení Power Plate a poznáte proč si jej oblíbily hvězdy jako Brad Pitt, Madonna, Claudia Schiffer, Kylie Minogue, Clint Eastwood,Wayne Rooney,...! Pomocí vibrací dokážete během 30 minutových "seancí" zatočit i s problémovými partiemi a zpevnit svalstvo celého těla!

                     

Power Plate představuje nové uplatnění moderních technologií v oblasti cvičení a rehabilitace. Přístroj funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tato technika cvičení se jmenuje Acceleration Training a v současnosti patří k nejžhavějším trendům na poli fitness. Je nenáročná a umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či kondici vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla. Víc informací najdete například v článku na Ona Dnes.

V moderním studiu Power Plate Kotlářská budete cvičit za stálé asistence profesionálního trenéra, který Vám pomůže v začátcích a poradí jak cvičit maximálně účinně. Využijete svůj čas věnovaný cvičení naplno a vyhnete se jakýmkoliv začátečnickým chybám. Studio disponuje 2 přístroji Power Plate. Je tedy možné buď přijít individuálně dvakrát nebo ve dvojici jednou.

 


Doplňující informace

  • Platnost od 1.11.2011 do 30.4.2012.
  • Kupón je přenositelný a lze jej čerpat postupně nebo najednou.
  • Na lekce je potřeba se telefonicky objednat na čísle 736 636 969.
  • Otevírací doba studia Po-Pá 7-22hod, So-Ne dle domluvy.
nabídka byla ukončena